Hugin Tiger Yeni 4G T300 Yeni Nesil Eft Pos Kasa

 • Ürün Kodu: NW83YLLMBY
 • Barkod: 2422424741891
 • Marka: Hugin
 • Kategori: Eft Pos Kasalar
 • Stok: 8
 • KARGO BEDAVA
  %1indirim
  5.150,00 TL
  5.089,80 TL
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Hugin Tiger Yeni 4G T300 Yeni Nesil Eft Pos Kasa

Bu siteden Yazar Kasa POS satın alma başvurusu yapabilmeniz için, T.C. Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından yayınlanan “Yeni Nesil Ödeme Kaydedici Cihaz Kullanma Mecburiyetine İlişkin Vergi Usul Kanunu Tebliğleri” gereği yetkilisi olduğunuz firmanızın Ödeme Kaydedici Cihaz (ÖKC) kullanma yükümlülüğü olması gerekmektedir.

Firmanızın ÖKC kullanma yükümlülüğü olup olmadığını T.C. Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı’nın https://ynokc.gib.gov.tr web adresinden kontrol edebilirsiniz.

Firmanızın ÖKC kullanım yükümlülüğü olmaması durumunda siparişiniz iptal edilerek ödemeniz 3-5 iş günü içerisinde kartınıza iade edilecektir.

 • Cihaz satışı : Agt Teknik Grup Mühendislik San.Ve Tic.Ltd.Şti tarafından yapılacaktır.
 • Adres:    Oruçreis Mahallesi Giyimkent Sitesi Vadi Caddesi No:248 / A, 34230 Esenler / İstanbul
 • Telefon: 0532 743 46 18 
 • e-posta: i[email protected]

Ödemeniz, başvurunuzu yaptığınız bankanın Sanal POS ödeme platformu üzerinden güvenli şekilde gerçekleştirilecektir.
Faturanız e-posta ile gönderilecek.
Garanti, kuruluş, bakım, onarım, teslimat

Cihazınızın teslimat ve kuruluş hizmeti ücretsizdir.

Cihazınızın teslimatı ve kuruluşu, işyerinizin bulunduğu bölgeye bağlı olarak aynı gün veya takip eden günde tamamlanacaktır. Detaylı bilgi teslimat kapsamındaki iller listesinden incelenebilir.

Cihaz ruhsatı ve garanti belgesi, cihaz kuruluşu sırasında işyeri yetkilisine teslim edilecektir.

Cihazınızın kuruluş işleminin tamamlanabilmesi için, T.C. Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı ÖKC satış sorgulama çıktısının işyeri yetkilisi tarafından imzalanması gerekmektedir.

Cihazınız ile ilgili kuruluş, garanti, arıza, bakım/onarım desteği Hugin Yazilim Teknolojileri A S tarafından yetkilendirilmiş servisler tarafından sağlanacaktır.

Hugin T300 Eft Pos Çağrı Merkezi: letişim Hattı. 444 5 446 ; Çağrı Merkezi. 0850 252 52 72 

Cihazınızın garanti süresi, cihazınızın çalışır durumda teslim edilmesinden başlayarak 2 yıldır.

İptal ve iade şartları
Satın aldığınız cihaz malileştirildikten sonra iptal veya iade mümkün değildir.

Satın aldığınız cihazın başvurunuzun onaylanmasından başlayarak 10 iş günü içerisinde çalışır şekilde teslim edilememesi halinde, dilerseniz satışın iptalini ve ödemenizin iadesini talep edebilirsiniz. Bu durumda ilgili satış tutarı 3-5 iş günü içerisinde ödeme tipinize göre kartınıza veya banka hesap numaranıza iade edilecektir.

Banka üye işyeri hizmeti

Satın aldığınız cihaz veya cihazlar üzerinde seçilen banka POS uygulamasının çalıştırılması için ilgili bankaya başvurmanız gerekmektedir.
Üye işyeri çalışma koşulları için bankanızla imzalanmış/imzalanacak üye işyeri sözleşmesi hükümleri geçerli olacaktır.

Gizlilik ve kişisel verilerin korunması

Başvuru bilgilerinizin bir kısmı veya tamamı başvuruda bulunduğunuz banka Hugin Yazilim Teknolojileri A S tarafından yetkilendirilmiş servis firmaları ve resmi makamlar ile paylaşılabilir.
Yapmış olduğunuz başvuru ile, başvuru bilgilerinizin firmamız ve yukarıda belirtilen ilgili kuruluşlar tarafından 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na uygun olarak saklanmasını, işlenmesini ve paylaşılmasını kabul etmiş olursunuz.
Başvuru bilgileriniz cihaz satışı, kuruluşu, bakım/onarım hizmetleri, TSM hizmetleri, bankacılık hizmetleri ve diğer yasal zorunluluklar gereği işlenecek ve saklanacak, bu amaçlar dışında kullanılmayacaktır. Bilgilerinizin saklanma süresi asgari 10 yıldır.
Ödemede kullandığınız kart bilgileriniz firmamız tarafından saklanmamaktadır.Hugın Tıger T300 Yeni Nesil Yazarkasa Pos ( Seyyar )

Genel Özellikleri :1-)Sınıfının en ufak ve en hafif Mobil Ödeme Cihazıdır. Sadece 360 Gram (Pil ile Birlikte)2-)Tek elle kullanıma imkân verir. (165 x 80 x 63 mm)3-)Aydınlatmalı tuş takımı vardır.4-)Min. 2600 mAH Güçlü bataryası sayesinde çok uzun süreli stand-by kullanımı.5-)Elektronik Ekü (80 milyon satır kapasitesi) vardır.Yemek Kartları ile Multinet ile çalışmaktadır. Sodexo - Ticket - Metropol Kart ile entegrasyon çalışması devam etmektedir.Bankalar ( Garanti,Akbank,İş Bankası, Halkbank, Vakıf Bankası, Ziraatbank,Kuvetturk,Denizbank,Finansbank,Yapıkredi bankası ile uyumlu çalışmaktadır. Diğer bankalar ile entegrasyon çalışmaları devam etmektedir.)NOT: Yazarkasa alımlarında maliye bildirim ve fatura işlemleri için şahış şirketlerinde T.C kimlik numarası ve vergi dairesi, şirketlerde vergi kimlik numarası ve vergi dairesi girilmesi zorunludur.

 

Eft Pos Kasa Almadan önce Bunları Bilmeniz gerekiyor

 • Yazarkasa alacak olan Şahıs ve Tüzel işletmeler kasa alabilmeleri için muhasebecilerine danışmaları gerekmektedir.

 • Vergi dairesinden belge almanıza gerek yoktur.

 • Kasa sipariş verdikten sonra bizimle iletişime geçip Şahıslar vergi levhanızı ve Kimlik Fotokopinizi Tüzel işletmeler Vergi Levhasını ve İmza Sirküsü İbraz Etmek Zorundadır.

 • Sayfamızdan satın alma işlemi yapan kişi vergi levhası ile aynı olmak zorunda değildir.

 • Tarafımıza sipariş numara ile ibraz etmeniz yeterlidir.

Eft Pos Kasa Alabiliyor musun ?

 

 1. Yazarkasa alacak olan Şahıs ve Tüzel işletmeler kasa almak için sizde internet vergi dairesi sayfasından kendinizde kontrol edebilirsiniz.

 2.  
 3. ilgili link https://ynokc.gib.gov.tr/         https://www.turkiye.gov.tr/gib-internet-vergi-dairesi

Sizi e devlet şifreniz üzerinden sorgulama ekranıda atacaktır TC numaranız yada vergi numaranız ile sizde kontrol edebilirsiniz.

 

Sorguda Kasa, Eft kasa diye geçmez- Yeni Nesil Ödeme Kaydedici Cihaz Diye geçer. 

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...